Pri platbe prevodom odosielam tovar až po pripísaní sumy na účet.

Vrátenie tovaru a reklamácie

Možnosť vrátiť tovar do 14 dní od porevzatia bez udania dôvodu podľa ustanovaniaí § 1829 odst. 1 NOZ sa vzťahuje na spotrebiteľov (neplatí pre zákazníkov nakupujúcich na na IČO). Lehota 14 kalendárnych dní začína plynúť následujúcim kalendárnym dňom po prevzatí tovaru spotrebiteľom.

Postup pri vrátení je následujúci:

  1. Vytlačte, vyplňte a podpíšte formulár Formulár na odstúpenie od zmluvy. Údaje potrebné k vyplneniu nájdete na faktúre.

  2. Výrobky v nepoškodenom originálom balení starostlivo zabaľte. Najlepšie tak, ako Vám boli doručené. Do balíka pribaľte podpísaný formulár pre odstúpenie od zmluvy a kópiu faktúry.
  3. Balík pošlite na adresu: (neposielajte na dobierku, nebude prevzaté):

          Peter Dolinaj
          Valaská Belá 20
          97228  Valaská Belá

Po obdržaní tovaru s formulárom na odstúpenie spotrebiteľa od kúpnej zmluvy, Vám čo najskôr, najneskôr však do 14 dní pošleme na Váš bankový účet všetky platby spojené s objednávkou, vrátane nákladov na dopravu, v prípade, že vraciate celú objednávku.

Náklady spojené s vrátením tovaru, sú na strane kupujúceho.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie